ubytování chata Rybná 18

22.09.2022

Adresa: Rybná 18, 362 36 Pernink

email: marianpanak@volny.cz   

tel.: 777940248

 

Poloha :
Chata Rybná 18, se nachází na okraji obce Pernink na konci chatové osady Rybná , na samotě u lesa v blízkosti běžeckých a cykloturistických tras.
Popis a vybavení:
Jedná se o veliký rekreační třípodlažní domek pro max. 10osob se saunou.
V Chatě Rybná 18 se nachází :
V suterénu sauna se sprchou a odpočívárnou.

V přízemí , vstupní zádveří s posezením, chodba ,samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC, kuchyň s posezením, společenská místnost , pokoj č.1 dvoulůžkový pokoj ,  a schodiště do 1.patra.

V 1.patře , pokoj č. 2 dvoulůžkový pokoj a pokoj č. 3  dvoulůžkový pokoj propojený dveřmi s pokojem č. 4 podkrovním dvoulůžkovým pokojem.

Ve 2.patře v podkroví , posezení a dvoulůžkový mansardový pokoj.

Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem a indukční deskou dále samostatně stojícími kuchyňskými kamny na pevná paliva(dřevo, dřevobrikety), dvěmi lednicemi, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory a nádobím na stolování a vaření.

Společenská místnost je vybavena posezením s televizí .

Ložnice jsou vybaveny, dvěma samostatnými lůžky, nočními stolky a šatními skříněmi.

Sauna je vybavena, elektrickými saunovými kamny a lavicemi pro cca 3 - 5 osob, odpočinkovou místností se sprchou.

Vytápění je  zajištěno přímotopy , v kuchyni je možné použít k vytápění i kuchyňský sporák na tuhá paliva v obýváku je k dispozici krb na dřevo či dřevobrikety.(palivo je možné si u nás zakoupit).

Vstup do chaty tvoří prosklené zádveří, které je možné využít k posezení. Kola a lyže je možné uložit v zahradním domečku u chaty.

Součástí chaty je i veliká zahrada s jezírkem a s ohništěm s posezením.

Parkovat je možné zdarma na vyznačených místech u objektu  , v zimním období v závislosti na množství sněhu je možné parkovat buď na vyznačených místech u objektu nebo na soukromém 150m vzdáleném parkovišti pronajímatele.

Kultura , zábava, sport :
Přímo v obci Pernink vzdálené cca 2km je k dispozici  obchod s otevírací dobou od 8h do 20h, tři restaurace, kino, infocentrum s veřejným přístupem na internet, zdravotní středisko a komunitní centrum Krušnohorka, které nabízí k pronájmu tělocvičnu, se stolním tenisem a učebnu s interaktivní tabulí .K zimnímu vyžití, jsou v obci Pernink k dispozici dvě lyžařská střediska a to Lyžařský areál Velflink a Pod nádražím s délkou vleků cca 300m. Lyžařské areály  Velflink a Pod nádražím disponují kvalitním zázemím pro lyžaře ( bufety, půjčovny lyžařských potřeb a lyžařské školy).
V zimním období je možné v obci využít osvětlené běžecké kolečko (svítí každý den od 18h do 21h).
Osada Rybná je napojena nedalekými pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu.
Poloha osady Rybná je v letním období vhodná také pro cykloturistiku. Jelikož se osada Rybná náchází na značených cyklotrasách a poto je vhodným výchozím bodem pro vyjížďky na horských kolech jak ve směru na Jelení tak ve měru na Plešivec, Boží Dar , Klínovec. K vyjížďce na horských kolech se nabízí také trasa vedoucí po pohoří Velflinku s úžasnými výhledy na Karlovy Vary, Ostrov, Velký Rybník, Plešivec, Klínovec......
Zajímavá místa v okolí:
Nejvyžší hora Kruš. hor Klínovec ideální pro lyžování pro pokročilé i na cykloturistiku pro zdatnější cyklisty je jen 12km daleko. Krytý plavecký bazén je v Potůčkách 9km daleko. Lázně Jáchymov 15km. Lázně Karlovy Vary 25km. Koupání v létě Velký rybník 17km, Lesík 10km, Ostrov 17km, Jimlíkov 17km, Nová Role 16km. Horní hrad 20km směrem na Klášterec. Rozhledny Tisovský vrch 6km, Plešivec 6km, Klínovec 12km, Blatenský vrch 6km. Technická památka Blatenský příkop 9km. A mnoho dalších.

Ceník nájemného:
zimní sezóna  (min.6 os na 7 a více nocí od so.do so.) od 29.1. do 31.3.  cena 500, -Kč za os/noc

letní sezóna  (min.6 os na 7 a více nocí od so.do so. )  od 1.7. do 3.9.  cena 500, - Kč za os/noc

Silvestr jen celý objekt na 7 dní (od 27.12. do 3.1.)   cena 30.000,- Kč

mimo sezonu jaro, léto  (min.6os. na 3 a více nocí)  cena 500,-Kč os/noc

mimo sezonu podzim, zima   (min.6os. na 3 a více nocí)  cena  500,-Kč os/noc
 
Povlečení je v ceně.

Poplatky:
za spotřebovanou el.en. 5,-Kč,-za kWh

Poplatek z pobytu á 15,-Kč za dospělou osobu a noc.

Objednávky nájmu:
na: marianpanak@volny.cz
nebo na: 777940248
V den příjezdu: zákazník předloží podnájemci potvrzení o zaplacení pobytu a složí kauci ve výši 4000, -Kč za objekt.

V den odjezdu: zákazník zaplatí za spotřebovanou el.en. a  poplatek z pobytu.

Podnájemce v případě bezvadného předání uklizeného objektu vrátí zákazníkovi složenou kauci.

Případné poškození objektu a věcí ubytuvatele, či nedostatečného uklizení objektu tak i třídění odpadu bude návštěvníkovi účtováno podle současných cen.(nedostatečný úklid á 500,-Kč za každou neuklizenou místnost včetně chodeb a okolí chaty a ohniště. Za špatně tříděný odpad á 200,-Kč za načatý pytel či koš.

Pozn.: Zákazník je povinen dodržovat vyhlášky Obce Pernink týkající se nočního klidu a pod.

Doporučení ubytovatele:

Doporučuji si sebou dovézt i dřevo, dřevobrikety, uhelné brikety a pod.(BAUMX, OBI) k topení v krbu a  kamnech na tuhá paliva, uvedený sortiment je u nás cca o 20-30,-Kč dražší.


Stornopoplatky:

-základní stornopoplatek 500 Kč, dojde-li ke stornu účasti v době od závazného přihlášení až do 91 kalendářních dnů před stanoveným využití služby;

-10% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 90 do 61 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-15% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 60 do 40 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-30% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 39 do 31 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-40% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 30 do 22 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby.

-50% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 21 do 13 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-75% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 12 do 6 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-100% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 5 kalendářních dnů do dne využití služby.

V případě, že se objednavatel nedostaví k čerpání služeb v místě ubytování, nemá nárok na vrácení jím zaplacené finanční částky.

Upozornění:

Pro pobyty v období Silvestrovského týdne a jarních a letních prázdnin, v případě zrušení rezervace kdykoli po vytvoření rezervace host zaplatí 100 % celkové ceny. Platba je v případě zrušení rezervace, kdykoli po vytvoření rezervace nevratná.

Vytvořte si webové stránky zdarma!