nájem chata Rybná

03.07.2018

Adresa: Rybná 18, 362 36 Pernink

email: marianpanak@volny.cz   

tel.: 777940248

 

Poloha :
Chata Rybná 18, se nachází na okraji obce Pernink na konci chatové osady Rybná , na samotě u lesa v blízkosti běžeckých a cykloturistických tras.
Popis a vybavení:
Jedná se o veliký rekreační třípodlažní domek se saunou.
V Chatě Rybná 18 se nachází :
v suterénu, sklad dřeva a uhlí, chodba a sauna se sprchou a odpočívárnou,
v přízemí , vstupní zádveří, chodba , WC , kuchyň, společenská místnost , dvoulůžkový pokoj , koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC a schodiště do 1.patra,
v 1.patře , jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj propojený dveřmi s podkrovním dvoulůžkovým pokojem(vhodný pro čtyřčlenou rodinu)
ve 2.patře na půdě , posezení a dvoulůžkový mansardový pokoj,
Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, dále plynovým sporákem, kuchyňskými kamny na tuhá paliva, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory a nádobím na stolování a vaření.
Společenská místnost je vybavena posezením s televizí a rádiem.
Ložnice jsou vybaveny, dvěma samostatnými lůžky, nočními stolky a šatními skříněmi.
Sauna je vybavena, elektrickými saunovými kamny a lavicemi pro cca 3 - 5 osob, odpočinkovou místností se sprchou.
Vytápění je ve všech místnostech zajištěno elektroakumulačními kamny, v kuchyni je možné použít k vytápění kuchyňský sporák na tuhá paliva.
Kola a lyže je možné uložit přímo v proskleném zádveří vstupu do chaty.
Součástí chaty je i veliká zahrada s jezírkem a s ohništěm s posezením
Parkování je zajištěno v letních měsících přímo u chaty , v zimním období v závislosti na množství sněhu buď přímo u chaty nebo na soukromém 150m vzdáleném parkovišti pronajímatele.Kultura , zábava, sport :
Přímo v obci Pernink vzdálené cca 2km jsou k dispozici dva obchody s otevírací dobou od 8h do 20h, pět restaurací, kino, infocentrum s veřejným přístupem na internet, zdravotní středisko a komunitní centrum Krušnohorka, které nabízí k pronájmu tělocvičnu, prostor s kulečníkovym stolem, stolním tenisem a učebnu s interaktivní tabulí a také možnost posezení u baru.K zimnímu vyžití, jsou v obci Pernink k dispozici tři lyžařská střediska a to Vlek nad Nádražím, lyž.areál Vila a lyžařský areál Velflink s délkou vleků od 280 do 650m. Lyžařské areály Vila i Velflink disponují kvalitním zázemím pro lyžaře ( bufety, půjčovny lyžařských potřeb a lyžařské školy).
V zimním období je možné v obci využít osvětlené běžecké kolečko (svítí každý den od 18h do 21h).
Osada Rybná je napojena nedalekými pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu.
Poloha osady Rybná je v letním období vhodná také pro cykloturistiku. Jelikož se osada Rybná náchází nedaleko Krušnohorské lyžařské magistrály, je vhodným výchozím bodem pro vyjížďky na horských kolech jak ve směru na Jelení tak ve měru na Boží Dar , Klínovec. K vyjížďce na horských kolech se nabízí také trasa vedoucí po pohoří Velflinku s úžasnými výhledy na Karlovy Vary, Ostrov, Velký Rybník, Plešivec, Klínovec......
Zajímavá místa v okolí:
Nejvyžší hora Kruš. hor Klínovec ideální pro lyžování pro pokročilé i na cykloturistiku pro zdatnější cyklisty je jen 12km daleko. Krytý plavecký bazén je v Potůčkách 9km daleko. Lázně Jáchymov 15km. Lázně Karlovy Vary 25km. Koupání v létě Velký rybník 17km, Lesík 10km, Ostrov 17km, Jimlíkov 17km, Nová Role 16km. Horní hrad 20km směrem na Klášterec. Rozhledny Tisovský vrch 6km, Plešivec 6km, Klínovec 12km, Blatenský vrch 6km. Technická památka Blatenský příkop 9km. A mnoho dalších.Ceník nájemného:
zimní sezóna - 250, -Kč za os/noc (6 a více nocí)
300,-Kč za os/noc (3 až 5 nocí)
350,-Kč za os/noc (2 noci)
450,-Kč za os/noc (1 noc)letní sezóna - 200, - Kč za os/noc (6 a více nocí)
250,-Kč za os/noc (3 až 5 nocí)
300,-Kč za os/noc (do 2 noci)
400,-Kč za os/noc (1 noc)Silvestr jen celý objekt na 7 dní - cena 24.500,- KčZa zapůjčení povlečení á 50,-Kč na pobyt ,
pro 6 a více nocí povlečení v ceně
Zákazník může použít vlastní povlečení.
Spacáky jsou nepřípustné!!!
Poplatky:
za spotřebovanou el.en. 5Kč,-za kWh
Objednávky nájmu:

na: marianpanak@volny.cz
nebo na: 777940248
V den příjezdu: zákazník předloží podnájemci potvrzení o zaplacení pobytu a složí kauci ve výši 2000, -Kč za chatu.
V den odjezdu: zákazník zaplatí za spotřebovanou el.en. Podnájemce v případě bezvadného předání objektu vrátí zákazníkovi složenou kauci.
Bonusové nabídky:
Soukromá masážní praxe
Mgr. Mariana Panaka Dipl.fyzioterapeuta v Perninku nabízí 20% slevu na masérské služby pro ty nájemníky v domě v Nejdecké ul. č.p. 341 a Chatě Rybná 18, kteří si ve shora uvedených objektech domluví ubytování na 6 a více nocí.
LYŽAŘSKÁ A SOWBOARDOVÁ ŠKOLA MARIAN foto nabízí 20% slevu na poskytované služby pro ty nájemce prostor v domě v Nejdecké ul. č.p. 341 a na Chatě Rybná 18 , kteří se ve shora uvedených objektech domluví ubytování na 6 a více nocí.

Stornopoplatky

-základní stornopoplatek 500 Kč, dojde-li ke stornu účasti v době od závazného přihlášení až do 91 kalendářních dnů před stanoveným využití služby;

-10% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 90 do 61 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-15% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 60 do 40 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-30% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 39 do 31 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-40% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 30 do 22 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby.

-50% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 21 do 13 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-75% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 12 do 6 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-100% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 5 kalendářních dnů do dne využití služby.

V případě, že se objednavatel nedostaví k čerpání služeb v místě ubytování, nemá nárok na vrácení jím zaplacené finanční částky.