ubytování Pernink Nejdecká 341

03.07.2018

Adresa: Nejdecká 341, 362 36 Pernink

email: marianpanak@volny.cz

tel.: 777940248


Poloha :

Apartmány Pernink 341 se nachází na okraji obce Pernink v Nejdecké ulici v přízemí přístavby k č.p. 341, v blízkosti osvětleného běžeckého kolečka , lyžařských areálů Velflink a a Pod nádražím a v blízkosti cykloturistických tras.

Popis a vybavení:

Jedná se o dva čtyřlůžkové apartmány v přízemí přístavby k rodinnému domu.

Každý apartmán má svůj samostatný vstup , chodbu s vestavěnými šatními skříněmi,koupelnu s WC , s umyvadlem a sprchovým koutem. Součástí každého pokoje je také pobytová místnost s posezením a kuchyňským koutem . Pobytová místnost je vybavena televizí , dvěma samostatnými lůžky a jednou palandou se dvěma lůžky. Kuchyňský kout je vybaven dřezem, dvouplotýnkovým elektrickým sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory, nádobím na stolování a vaření. Oba pokoje je možné, v případě potřeby propojit spojovacími dveřmi .

Parkování je zajištěno přímo u vstupu do objektu . Sportovní potřeby kola lyže je možné uložit ve vstupu do objektu.

K dispozici je i venkovní bazén v současnosti v rekonstrukci (vstup pouze po dohodě s majitelem) dále dětská prolézačka a posezení u zahradního grilu.

Součástí objektu je i veliká zahrada s jezírkem a posezením.

Kultura , zábava, sport :

V obci jsou k dispozici obchody ve vzdálenosti 300 až 500m od apartmánů s otevírací dobou od 8h do 20h, pět restaurací, kino, infocentrum s veřejným přístupem na internet, zdravotní středisko a komunitní centrum Krušnohorka, které nabízí k pronájmu tělocvičnu, prostor s kulečníkovym stolem, stolním tenisem a učebnu s interaktivní tabulí a také možnost posezení u baru.

K zimnímu vyžití, jsou k dispozici dvě lyžařská střediska ve vzdálenosti 300 až 500m od apartmánů a to  Lyžařský areál Velflink a Lyžařský areál Pod Nádražím s délkou vleků cca 300m. Lyžařské areály Vila i Velflink disponují kvalitním zázemím pro lyžaře ( bufety, půjčovny lyžařských potřeb a lyžařské školy).

V zimním období je možné v obci využít přímo u apartmánů ležící osvětlené běžecké kolečko (svítí každý den od 18h do 21h).

Obec je napojena vlastními pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu.

Poloha obce Pernink je v letním období vhodná také pro cykloturistiku. Jelikož obcí Pernink probíhají cyklotrasy, které jsou vhodným výchozím bodem pro vyjížďky na horských kolech jak ve směru na Jelení tak ve měru na Boží Dar , Klínovec. K vyjížďce na horských kolech se nabízí také trasa vedoucí po pohoří Velflinku s úžasnými výhledy na Karlovy Vary, Ostrov, Velký Rybník, Plešivec, Klínovec......

Zajímavá místa v okolí:

Nejvyžší hora Kruš. hor Klínovec ideální pro lyžování pro pokročilé i na cykloturistiku pro zdatnější cyklisty je jen 12km daleko. Krytý plavecký bazén je v Potůčkách 9km daleko. Lázně Jáchymov 15km. Lázně Karlovy Vary 25km. Koupání v létě Velký rybník 17km, Lesík 10km, Ostrov 17km, Jimlíkov 17km, Nová Role 16km. Horní hrad 20km směrem na Klášterec. Rozhledny Tisovský vrch 6km, Plešivec 6km, Klínovec 12km, Blatenský vrch 6km. Technická památka Blatenský příkop 9km. A mnoho dalších.

Ceník nájemného:

letní sezona: 1.7.-4.9. (min.3os/noc min.7 nocí od so.do so.) cena 500,-Kč os/noc

zimní sezona: 29.1.-3.4.(min.3os/noc min.7 nocí od so.do so.) cena 500,-Kč os/noc

Silvestrovský týden: 27.12.-3.1. (jen celý objekt na 7 nocí) cena 14.000,-Kč

mimo sezonu jaro, léto: (min.2os/noc, min.3 noci) cena 450,-Kč

mimo sezonu podzim, zima: (min.2os/noc, min.3 noci) cena 450,-Kč

Objednávky podnájmu:

na marianpanak@volny.cz,
nebo na:77794024

Den příjezdu: Nejlépe po 15h. Podnáiemce předloží nájemci potvrzení o zaplacení pobytu a složí kauci ve výši 2000, -Kč za jeden pokoj.

V den odjezdu: pronájemce vybere obecní poplatek z pobytu á 15,-Kč za dospělou osobu a noc a v případě bezvadného předání uklizeného objektu vrátí podnájemci složenou kauci.


Stornopoplatky

-základní stornopoplatek 500 Kč, dojde-li ke stornu účasti v době od závazného přihlášení až do 91 kalendářních dnů před stanoveným využití služby;

-10% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 90 do 61 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-15% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 60 do 40 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-30% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 39 do 31 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-40% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 30 do 22 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby.

-50% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 21 do 13 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-75% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 12 do 6 kalendářních dnů před stanoveným využitím služby;

-100% z ceny objednaných služeb, pokud tyto objednavatel zruší v době od 5 kalendářních dnů do dne využití služby.

V případě, že se objednavatel nedostaví k čerpání služeb v místě ubytování, nemá nárok na vrácení jím zaplacené finanční částky.

Upozornění:

Pro pobyty v období Silvestrovského týdne letních a jarních prázdnin neplatí Stornopodmínky které jsou uvedeny na www.marianpanak.cz. V případě zrušení rezervace kdykoli po vytvoření rezervace host zaplatí 100 % celkové ceny. Platba je v případě zrušení rezervace, kdykoli po vytvoření rezervace nevratná.

Vytvořte si webové stránky zdarma!